55. Aleksander Kobzdej - Wejście, 1959–1960

    Roman Opałka
    - Jota, 1965

    Tadeusz Kantor
    - Informel, 1961

Proweniencja

Nr katalogowy: 55

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Wejście, 1959–1960

olej, płótno / 71 x 61 cm
sygn. p.d.: Kobzdej 1959/60
opisany na odwrocie: ALEKSANDER KOBZDEJ “WEJŚCIE” 1959/60

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 683 - 16 356 EUR
13 699 - 19 179 USD

45 000 zł
10 515 EUR
12 329 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.