15. Leon Chwistek - Żniwa

    Henryk Szczygliński
    - Pejzaż zimowy,

    Jacek Malczewski
    - Autoportret alegoryczny, 1914

Proweniencja

Trójmiasto, kolekcja prywatna
Kraków, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych
Kraków, kolekcja mec. Antoniego Mazanka

Nr katalogowy: 15

Leon Chwistek (1884 - 1944)
Żniwa

olej, płótno / 97 x 150 cm
sygn. p.d.: Leon Chwistek
na odwrocie nalepka Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem pracy

Estymacja:
200 000 - 400 000 zł
46 512 - 93 024 EUR
53 051 - 106 101 USD

190 000 zł
44 187 EUR
50 398 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.