38. Roman Kramsztyk - Pejzaż z la Rochelle, lata 30 XX w.

    Henryk Epstein
    - Brzeg rzeki,

    Alfons Karpiński
    - Portret młodej kobiety, 1923

Proweniencja

Nr katalogowy: 38

Roman Kramsztyk (1885 - 1942)
Pejzaż z la Rochelle, lata 30 XX w.

olej, płótno / 40 x 50 cm
sygn. l.d.: Kramstyk

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
18 605 - 23 256 EUR
21 221 - 26 526 USD

75 000 zł
17 442 EUR
19 894 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.