55. Jerzy Tchórzewski - Obraz Z. 6, 1959

    Tadeusz Brzozowski
    - Płatnerz, 1960,

    Henryk Musiałowicz
    - z cyklu Portret z wyobraźni, 1962/64,

Proweniencja

Drouot-Richelieu, aukcja 2.12.2016, poz. 178.

Wenecja, Sala Napoleonica, Pittura polacca contemporanea, 1959

Nr katalogowy: 55

Jerzy Tchórzewski (1928 - 1999)
Obraz Z. 6, 1959

olej, płótno / 150 x 76 cm
sygn. l.d.: J. Tchórzewski 59 na odwrocie papierowa nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z opisem pracy oraz włoski znaczek celny

Estymacja:
120 000 - 200 000 zł ●
27 907 - 46 512 EUR
31 831 - 53 051 USD

170 000 zł
39 535 EUR
45 093 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.