38. Zbigniew Pronaszko - Dzieci na tle płonącego miasta

    Kazimierz Sichulski
    - Portret Pani Profesorowej Z., 1933

    Artysta Nieokreślony
    - Stocznia,

Nr katalogowy: 38

Zbigniew Pronaszko (1885 - 1958)
Dzieci na tle płonącego miasta

akwarela, ołówek, papier / 36 x 25 cm
sygn.p.d.Z.P.

Cena wywoławcza:
4 000 PLN

Estymacja:
5 000 - 6 000 PLN

5 500 PLN

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00