67. Witold Fydrych - Akt, 1962

    Stasys Eidrigevicius
    - Głowa przebita promieniem, 1993,

    Kiejstut Bereźnicki
    - Akt na sofie,

  sygn.: Wit. Fydrych 62

Nr katalogowy: 67

Witold Fydrych (1916 - 1970)
Akt, 1962

olej, bawełna / 98 x 130 cm

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 871 EUR
3 670 USD

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
3 350 - 4 307 EUR
4 282 - 5 505 USD