73. Marcin Maciejowski - U jej boku pojawia się teraz zupełnie nowy facet, 2000

    Jan Tarasin
    - Czekanie III, 1999,

    Igor Mitoraj
    - Asklepios,

  sygn. na odwrocie: MACIEJOWSKI M 00

Nr katalogowy: 73

Marcin Maciejowski (1974)
U jej boku pojawia się teraz zupełnie nowy facet, 2000

olej, płótno / 123 x 128 cm

Cena wywoławcza:
85 000 zł
20 095 EUR
27 869 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł
21 277 - 23 641 EUR
29 509 - 32 787 USD

85 000 zł
20 095 EUR
27 869 USD