13. Marian Stroński - KWIATY W WAZONIE

    Jacek Malczewski
    - PORTRET KOBIETY Z CYKLU SALOME, 1912

    Jean Lambert-Rucki
    - PORTRET CÓRKI, 1941

Nr katalogowy: 13

Marian Stroński (1892 - 1977)
KWIATY W WAZONIE

olej, płyta / 76 x 49 cm
sygn. p.d.: M. Stroński

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 481 EUR
3 769 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 177 - 4 641 EUR
4 523 - 5 026 USD

18 000 zł*
4 177 EUR
4 523 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00