18. Leon Wyczółkowski - PEJZAŻ Z MŁYNEM

    Władysław Malecki
    - PEJZAŻ,

    Wiktor Korecki
    - ŚWIT,

Nr katalogowy: 18

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)
PEJZAŻ Z MŁYNEM

akwarela, papier / 23,7 x 29,7 cm
sygn. l.d.: LWyczół
na odwrocie orzeczenie autentyczności z 1944 roku podpisane przez dr K. Buczkowskiego oraz dyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie prof. dr Feliksa Kopera

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 625 EUR
1 759 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 857 - 2 321 EUR
2 011 - 2 513 USD

9 500 zł
2 205 EUR
2 387 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00