49. Maurycy Mędrzycki - PROWANSALSKA DRÓŻKA

    Claude Weisbuch
    - PICADOR,

    Zygmunt Menkes
    - WYNALAZCA,

Nr katalogowy: 49

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
PROWANSALSKA DRÓŻKA

olej, tektura / 33 x 41 cm
sygn. l.d.: Mendjizky

Cena wywoławcza:
22 000 zł
5 105 EUR
5 528 USD

Estymacja:
25 000 - 28 000 zł
5 801 - 6 497 EUR
6 282 - 7 036 USD

26 000 zł
6 033 EUR
6 533 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00