66. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK NR 110 A

    Kajetan Sosnowski
    - OBRAZ SZYTY Z CYKLU UKŁADY RÓWNOWARTOŚCIOWE, 1983

    Henryk Stażewski
    - KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA, 1961

Nr katalogowy: 66

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK NR 110 A, 1999

olej, płótno / 33 x 24 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK NR 110A / 33 X 24 / 1999 / ZAMALOWANY: / 2010 / 2011 / 2012

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 321 EUR
2 513 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 785 - 3 481 EUR
3 016 - 3 769 USD

12 000 zł
2 785 EUR
3 016 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00