70. Włodzimierz Pawlak - Notatka o sztuce NR 72, 1999

    - DZIENNIK NR 112 D, 2000

    Igor Mitoraj
    - Per Adriano, 1992

Nr katalogowy: 70

Włodzimierz Pawlak (1957)
Notatka o sztuce NR 72, 1999

olej, płótno / 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie WŁODZIMIERZ PAWLAK/ NOTATKA O SZTUCE/ NR 72/ 33X24/1999.

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 278 EUR
2 545 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 734 - 3 417 EUR
3 054 - 3 817 USD

10 000 zł
2 278 EUR
2 545 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.