34. Maurycy Mędrzycki - PIERRE TARCALI

    Stanisław Żurawski
    - Akt na plaży,

    Henryk Epstein
    - ok. POWRÓT RYBAKÓW, 1927

Nr katalogowy: 34

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
PIERRE TARCALI, 1946

olej, tektura / 56 x 39,5 cm
niesygn.

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 417 EUR
3 817 USD

Estymacja:
19 000 - 25 000 zł
4 329 - 5 695 EUR
4 835 - 6 362 USD

19 000 zł
4 329 EUR
4 835 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.