61. Stefan Gierowski - OB. DCLXIII

    Stefan Gierowski
    - CCLXVIII, pocz. lat 70.,

    Ryszard Winiarski
    - Chance in game 4x4, 1999

Nr katalogowy: 61

Stefan Gierowski (1925)
OB. DCLXIII, 1999

olej, płótno / 130 x 100 cm
opisany na odwrocie: s. gierowski/ Ob. DCLXIII/ 99

Cena wywoławcza:
130 000 zł
29 613 EUR
33 079 USD

Estymacja:
140 000 - 180 000 zł
31 891 - 41 003 EUR
35 624 - 45 802 USD

155 000 zł*
35 308 EUR
39 441 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.