69. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK NR 112 D

    Henryk Stażewski
    - NR 49 (HOMAGE A MALEWICZ NR II), 1978

    - Notatka o sztuce NR 72, 1999,

Nr katalogowy: 69

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK NR 112 D, 2000

olej, płótno / 33 x 24 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK NR 112 D/ 33 x 24/ 2000

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 278 EUR
2 545 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 734 - 3 417 EUR
3 054 - 3 817 USD

10 000 zł
2 278 EUR
2 545 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.