84. Tomasz Kawiak - MALARSTWO NA OSI Z SZARYM TŁEM

    Tomasz Kawiak
    - BOGINI W DŻINSACH, 1999

    Rafał Olbiński
    - DZIEWICA Z PTASZKIEM NA SZNURKU,

Nr katalogowy: 84

Tomasz Kawiak (1943)
MALARSTWO NA OSI Z SZARYM TŁEM, 1975

tech. własna, płótno / 98 x 98 cm
sygn. p.d.: Tomek/ ‘75
opisany na odwrocie: TOMASZ/ KAWIAK/ 1975

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 556 EUR
5 090 USD

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł
5 695 - 7 973 EUR
6 362 - 8 906 USD

20 000 zł
4 556 EUR
5 090 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.