81. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK NR 35

    Tomasz Tatarczyk
    - BEZ TYTUŁU, 2002

    Eugeniusz Markowski
    - MICHAEL JACKSON W WARSZAWIE,

Nr katalogowy: 81

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK NR 35, 1992

olej, płótno / 165 x 135 cm
WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK NR 35 / 165 x 135 / 1992 / 182-303

Cena wywoławcza:
40 000 zł ●
9 368 EUR
11 174 USD

Estymacja:
50 000 - 80 000 zł
11 710 - 18 736 EUR
13 967 - 22 347 USD

55 000 zł
12 881 EUR
15 364 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.