37. Eugeniusz Eibisch - AKT LEŻĄCY, LATA 30. XX W.

    Henryk Hayden
    - KWIATY,

    Eugeniusz Eibisch
    - DZIEWCZYNA W ZIELONEJ SUKNI, 1927

Proweniencja

USA, kolekcja prywatna
1987 – kolekcja Wojciecha Fibaka

Nr katalogowy: 37

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
AKT LEŻĄCY, LATA 30. XX W.

olej, deska / 40 x 48 cm
sygn. p.d.: Ebiche

Cena wywoławcza:
6 000 zł ●
1 416 EUR
1 667 USD

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł
2 359 - 3 538 EUR
2 778 - 4 167 USD

10 000 zł
2 359 EUR
2 778 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.