66. Aleksander Roszkowski - Pola w śniegu II

    Stefan Gierowski
    - OB. CDXCVII, 1983,

    Ryszard Winiarski
    - Przypadek w grze 7 x 7, 1999,

sygn. na odwrocie: ALEKSANDER / ROSZKOWSKI/”POLA W ŚNIEGU II”

Nr katalogowy: 66

Aleksander Roszkowski (1961)
Pola w śniegu II

olej, płótno / 97 x 130 cm

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 416 EUR
2 565 USD

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 624 - 4 831 EUR
3 847 - 5 129 USD

10 000 zł
2 416 EUR
2 565 USD