37. - Akt, 1922

    Eugeniusz Zak
    - Pejzaż,

    Zygmunt Menkes
    - Grający na gitarze,

sygn. u dołu: H.BERLEWI. -1922

Nr katalogowy: 37

Akt, 1922

litografia barwna / 60.5 x 49.3 w swietle oprawy

Cena wywoławcza:
3 000 zł
725 EUR
770 USD

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
967 - 1 450 EUR
1 026 - 1 539 USD

3 000 zł
725 EUR
770 USD