67. Witold Fydrych - Akt, 1962
sygn.: Wit. Fydrych 62
Nr katalogowy: 67
Witold Fydrych (1916 - 1970)
Akt, 1962
olej, bawełna / 98 x 130 cm
- Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 871 EUR
3 670 USD
- Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
3 350 - 4 307 EUR
4 282 - 5 505 USD