42. Joachim Weingart - Akt kobiety

    - Dziewczyny na statku, 1997,

    Jan Rubczak
    - Dama z apaszką,

  sygn. p.d.: Weingart (podwójnie) CENA GALERYJNA: 14 000 ZŁ

Nr katalogowy: 42

Joachim Weingart (1895 - 1942)
Akt kobiety

gwasz, papier, płótno; / 74x55,5 cm;

Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 171 EUR
4 291 USD

Estymacja:
14 000 - 16 000 zł
3 415 - 3 903 EUR
4 621 - 5 281 USD