12. Ziemowit Fincek - Fala, 2014

    Emilia Gąsienica-Setlak
    - Trójkąty, 2011,

    Michał Bojara
    - Bruce Lee, 2013,

opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek tyt. "Fala" 2014

(ur. 1988 r.) w 2009 r. rozpoczął studia na ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu na wydziale Malarstwa i Rzeźby. W 2011 r. studiował w Accademia di Belle Arti w Wenecji na wydziale Malarstwa. W 2013 r. obronił pracę licencjacką w ASP we Wrocławiu na kierunku Malarstwo. Finalista konkursów: Fundacji Zielonej Marchewki (2013) i Grand Prix Fundacji im. F. Eibisch, Warszawa. Autor wystawy indywidualnej Rzeczywistosć Poruszona, Galeria Accademia Nova, Wrocław (2011). Uczestnik wystaw: 5, Mia Art Gallery , Wrocław (2013); Schron Atomowy, Galeria Bezdomna, Kalisz (2012); Malarstwo, Zakład więziennictwa, Szczypiorno, Kalisz (2012); Młode Umysły Sztuki, Art Hotel, Wrocław (2012); Malarstwo, Posiadłość Von Possadovskich, Błotnica Strzelecka (2012); New International Group Exhibition, Camden Art Gallery, Londyn, Wielka Brytania (2011); Europejski kongres kultury House of Change, Wrocław (2011); Malarstwo, ASP, Wrocław (2011); Malarstwo, Posiadłość Von Possadovskich, Błotnica Strzelecka (2010); Malarstwo, ASP, Wrocław (2010); Wystawa Sztuki, Feldsberg, Niemcy (2008); wystawa zbiorowa, Teatr im. W. Bogusławskiego, Kalisz (2007).

Nr katalogowy: 12

Ziemowit Fincek (1988)
Fala, 2014

olej, płótno / 70x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

600 zł
144 EUR
199 USD