37. Grzegorz Klimek - Bursztynowy koń, 2014

    Kamila Makaruk
    - Corbu, 2013,

    Paulina Zalewska
    - Zimowe popołudnie, 2013,

opisany na odwrocie: G. Klimek "Bursztynowy koń" 2014

(ur. 1987 r.) w latach 2007-2008 studiował na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, a następnie na ASP we Wrocławiu na kierunku Malarstwo. Uczestniczył w wystawach zbiorowych m.in. Galeria Gaude Mater, Częstochowa (2007); 4 Międzynarodowy Konkurs Rysunku, Wrocław (2009); Triennale Małej Formy Malarskiej, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń (2010); Triennale Rysunku, Lubaczów (2011); Galeria -1, PKOI, Warszawa (2012); World Gallery of Drawing, Skopie, Macedonia (2012); Galeria Sztuki Współczesnej DNA Wrocław (2012).

Nr katalogowy: 37

Grzegorz Klimek (1987)
Bursztynowy koń, 2014

olej, płótno / 100x140 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 000 zł
718 EUR
991 USD