93. Katarzyna Orońska - Książki, 2013

    Monika Walter
    - Inizio, 2012,

    Agata Sobczyk
    - Północne plaże. Znak, 2013,

sygn. p.d.: OrnoOROŃSKA

(ur. 1984 r.) w latach 2005-2010 studiowała malarstwo w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Autorka wystaw indywidualnych w Galeria Mitteleuropa i Vintage Curtains w Sztokholmie. Laureatka I pierwszej nagrody w konkursie Adama Korpaka Aforyzmy rysowane (wystawa pokonkursowa w Muzeum Narodowym w Kielcach).

Nr katalogowy: 93

Katarzyna Orońska (1984)
Książki, 2013

akryl, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 600 zł
383 EUR
529 USD