99. Dominik Smolik - Grotesque, 2014

    Konrad Trzeszczkowski
    - Bez tytułu, 2011,

    Iwona Wilkoszewska
    - ,

opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "GROTESQUE" KRAKÓW 2014

(ur. 1982 r.) w latach 2002-2007 studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. R. Oramusa, prof. R. Łaciaka i prof. G. Bednarskiego. W 2008 r. ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Wystawiał w klubie Kolanko, Kraków (2012); Cafe Finka, Kraków (2012); klubie Pozytywka, Kraków (2009, 2012); Barwotece, Kraków (2010); Cafe Młynek, Kraków (2010); CSW Solvay, Kraków (2009); Eszeweria w Kraków (2009).

Nr katalogowy: 99

Dominik Smolik (1982)
Grotesque, 2014

olej, tusz, płótno / 100x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR