95. Natalia Sroka - Bejar z cyklu El Pueblo, 2014

    Agata Sobczyk
    - Północne plaże. Znak, 2013,

    Barbara Wesołowska
    - Eskadra, 2011/2012,

sygn. p.d.: Natalia Sroka 2014, opisany na odwrocie: Natalia Sroka Bejar z cyklu El pueblo 2014

Nr katalogowy: 95

Natalia Sroka (1982)
Bejar z cyklu El Pueblo, 2014

akryl, płótno / 50x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 900 zł
455 EUR
628 USD