48. Zygmunt Menkes - Kobieta we wnętrzu

    Roman Opałka
    - Akt kobiety,

    Zygmunt Menkes
    - Maki, ok. 1937,

sygn. ołówkiem: p.d. Menkes, nr odbitki: l.d. 44/100.

Nr katalogowy: 48

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Kobieta we wnętrzu

litografia, papier / 43 x 30 cm

Cena wywoławcza:
3 500 zł
828 EUR
1 148 USD

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł
946 - 1 183 EUR
1 312 - 1 640 USD