23. Jan Balcerzak - Las 113, 2010

    Ziemowit Fincek
    - Trójkąt życia, 2013,

    Marzena Bis
    - Airplane, 2013,

  opisany na odwrocie

(ur. 1976 r.) studiował na ASP w Warszawie, na Wydziale Grafiki, w latach 1995-2000. Dyplom w pracowni litografii zrealizował pod kierunkiem prof. W. Winieckiego. Ma na koncie udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i plenerach artystycznych. Komisarz plenerów krajowych i zagranicznych. W 2012 r. zaprezentował wystawę indywidualną w Galerii SD w Warszawie, a w 2013 r. w Galerii 3678 w Warszawie.

Nr katalogowy: 23

Jan Balcerzak (1976)
Las 113, 2010

olej, płótno, / 90x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
328 USD