6. Bartosz Czarnecki - Możliwości struktury tłumu, 2013

    Tomasz Wojtysek
    - Akt z fioletową sukienką, 2013,

    Michalina Garus
    - bez tytułu, 2013,

  opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013

(ur. 1988 r.) w 2008 r. obronił dyplom na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Schody, Warszawa (2012); Galeria Promocyjna ASP, Kraków (2012). Laureat licznych wyróżnień w konkursach malarskich i graficznych.

Nr katalogowy: 6

Bartosz Czarnecki (1988)
Możliwości struktury tłumu, 2013

olej, płótno / 70,5x70,5 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

2 000 zł
480 EUR
656 USD