21. Agnieszka Giera - Zima, 2011

    Magdalena Opido
    - Creatura, 2014,

    Ziemowit Fincek
    - Trójkąt życia, 2013,

  sygn. l.d.: Agnieszka Giera

(ur. 1988 r.) absolwentka Wydziału Malarstwa na ASP we Wrocławiu.

Nr katalogowy: 21

Agnieszka Giera (1988)
Zima, 2011

akryl, kolaż, płótno / 60x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR