46. Agnieszka Świerczek - Wygrywa ten, którego karmię, 2013

    Michał Kotula
    - Studium jednej kobiety 4, 2007,

    Hanna Sitarz-Pietrzak
    - Wakacje, 2009,

  sygn. l.d.: Aga Świerczek 2013, opisany na odwrocie: "wygrywa ten, którego karmię" A. Świerczek 2013

(ur. 1981 r.) studiowała na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP. Uczyła się malarstwa w pracowniach prof. L.Misiaka i prof. J.Pamuły. W 2005 r. obroniła dyplom magisterski z fotografii u prof. Z. Łagockiego. Laureatka III miejsca Przeglądu Młodej Sztuki Untouchable, w ramach Mediations Biennale, Poznań (2012). W latach 1998-2002 brała udział w akcjach plastycznych grupy Ruchome Święto, prezentując obrazy wielkoformatowe, wystawiane w różnych punktach Tarnowa, a także na szlakach Turystycznych w Bieszczadach. Autorka wystawy indywidualnej Moja podrzeczywistość i rzeczywistość, Tarnów (2007). Uczestniczka wystawa zbiorowych m.in.: Cytując miasto, Galeria Pusta, Katowice (2004); Przeciw zapomnieniu i dla pokoju, Berlin (2004); 2005 Kraków, 5 Festiwal Plakatu, Kraków (2005); 5 Międzynarodowy Festiwal Fotografii, Łódź (2006).

Nr katalogowy: 46

Agnieszka Świerczek (1981)
Wygrywa ten, którego karmię, 2013

akryl, płótno / 100x70 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR