93. Magdalena Węgrzyn - Przesunięcie IV, 2012

    Bartłomiej Koter
    - Kuba 7, 2014,

    Paulina Penc
    - Balloons, 2014,

(ur. 1986 r.) w latach 2006-2011 studiowała malarstwo na Wydziale Sztuk Pie?knych UMK w Toruniu´, gdzie od 2011 realizuje doktorat. Stypendystka Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego (2010, 2012); Prezesa Rady Ministro´w (2005-2006); Ministra Kultury i Sztuki (2005-2006); Prezydenta Miasta Krosna (2004-2005, 2005-2006). Autorka wystaw indywidualnych: Zabierz Mnie do Wonderland, BWA, Sanok, (2012); Zabierz Mnie do Wonderland, Przefestiwal, CSW, Torun´ (2012); W Hali Pomp, Bielan´ska Stacja Wodocia?go´w, Torun´ (2012); Operacje Booleanowskie, Galeria Sztuki Wozownia, Torun´ (2011); Szkicownik, Galeria Nad Wisła?, Torun´ (2011); Poza Płaszczyzne? Obrazu, Centrum Kultury Dwo´r Artusa, Torun´ (2011); Poza Płaszczyzne? Obrazu, Ogrody fruktowe I, Ogrody fruktowe II, Galeria Forum, Torun´ (2011); Woko´ł Zagadnien´ Formy i Miejsca, RCKP, Krosno (2011); Bez Tytułu, Galeria Wydziału Matematyki i Informatyki, Torun´ (2010); Bez Tytułu, Ruiny kos´cioła s´w. Mikołaja, Torun´ (2010); Bez Tytułu, działanie w przestrzeni otwartej, Bolonia (2010); Bez Tytułu, działanie w przestrzeni otwartej, Katania (2010); Odzyskiwanie Sztuki - Sztuka z Odzysku, Galeria 011, OdNowa, Torun´ (2010); Bez Tytułu (Playing with The Form), Galeria Egoist, Torun´ (2010).

Nr katalogowy: 93

Magdalena Węgrzyn (1986)
Przesunięcie IV, 2012

olej, płótno / 120x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD