25. Ivo Nikić - Fox

    Laura Pawela
    - X obraz niezaładowany, 2005

    Olga Wolniak
    - Szlanais Nin, 2015

(ur. 1974 r.) w 2003 r. uzyskał dyplom na warszawskiej ASP w pracowni malarstwa prof. J. Modzelewskiego, aneks w pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej zrealizował u prof. M. Duchowskiego. Współtworzy z Piotrem Kopikiem oraz Karolem Radziszewskim grupę szu szu - www.szuszu.art.pl - trwający od 2001 r. projekt artystyczny. Wystawy indywidualne prezentował m.in. w CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa (2003, 2009), Galerii Studio, Warszawa (2010) i Galerii Senatorska (2010).

Nr katalogowy: 25

Ivo Nikić (1974)
Fox, 2014

akryl, płótno / 130 x 110 cm
sygn. na odwrocie: IVO NIKIĆ / “FOX” / 2014

Cena wywoławcza:
4 000 zł
937 EUR
1 008 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 171 - 1 640 EUR
1 260 - 1 764 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój