21. Gustaw Gwozdecki - KWIATY W WAZONIE

    Stanisław Kamocki
    - PEJZAŻ Z CHATĄ,

    Alfons Karpiński
    - PORTRET MŁODEJ KOBIETY, 1940

Nr katalogowy: 21

Gustaw Gwozdecki (1880 - 1935)
KWIATY W WAZONIE

akwarela, papier / 48 x 32 cm
sygn. p.d.: G. GWOZDECKI

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 641 EUR
5 182 USD

Estymacja:
22 000 - 25 000 zł
5 105 - 5 801 EUR
5 700 - 6 477 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.