67. Włodzimierz Pawlak - IKONA INDUSTRIALNA

    Wojciech Fangor
    - SM 19, 1975

    - DZIENNIK NR 117, 2009

Nr katalogowy: 67

Włodzimierz Pawlak (1957)
IKONA INDUSTRIALNA, 2008

olej, płótno / 41 x 41 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ IKONA INDUSTRIALNA/ I/2008/ 41 X 41/ 2008

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 005 EUR
2 133 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 228 - 2 673 EUR
2 370 - 2 844 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.