10. Zygmunt Rozwadowski - WYJAZD Z DWORU

    Iwan Trusz
    - Łąka,

    Alfred Wierusz-Kowalski
    - ok. Na stanowisku, 1880

Prezentowany obraz, przedstawiający wyjazd z posiadłości powozu zaprzężonego w cztery konie, pomimo niewielkich rozmiarów urzeka barwnym światłocieniem i przejawia monachijskie wykształcenie artysty złagodzone wpływami lwowskiej sztuki początków XX wieku.

Nr katalogowy: 10

Zygmunt Rozwadowski (1870 - 1950)
WYJAZD Z DWORU, 1921

olej, płyta / 30 x 45 cm
sygn. l.d.: Z.Rozwadowski/1921

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 409 EUR
4 680 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 641 - 5 801 EUR
4 927 - 6 158 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.