54. Rajmund Ziemski - PEJZAŻ 4/65

    Erna Rosenstein
    - KOMPOZYCJA, 1965

    Jerzy Tchórzewski
    - WIELKIE ŁOWY, 1976

Proweniencja

USA, Washington Gallery of Art

Nr katalogowy: 54

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
PEJZAŻ 4/65, 1965

olej, płótno / 90 x 70 cm
sygn. p.d.: ZIEMSKI 65.
sygn. i opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ 4 / PEJZAŻ 4/65 / 90 x 70 / 1965 na blejtramie naklejka eksportowa potwierdzająca wywóz do Washington Gallery of Art

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 178 EUR
8 850 USD

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 374 - 10 766 EUR
10 325 - 13 275 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.