99. Marcin Maciejowski - DONT ASK ME ABOUT MY BUSINESS. ENOUGH, 2005

    Konrad Jarodzki
    - EROTYK VII, 1983

Proweniencja

aukcja domu aukcyjnego Sotheby's, 21.11.2017
Anglia, kolekcja prywatna
Wiedeń, Galerie Meyer Kainer

Baltic Center for Contemporary Art, Gateshead, 1 luty – 2 czerwca 2013.

Nr katalogowy: 99

Marcin Maciejowski (1974)
DONT ASK ME ABOUT MY BUSINESS. ENOUGH, 2005

olej, płótno / 38 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie: „DONT ASK ME ABOUT MY BUSINESS. ENOUGH” / M. MACIEJOWSKI 05

Cena wywoławcza:
38 000 zł
9 091 EUR
11 210 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
9 570 - 11 962 EUR
11 800 - 14 750 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.