30. Zygmunt Menkes - KRÓL DAWID

    Zygmunt Menkes
    - PRZYJĘCIE URODZINOWE,

    Zygmunt Menkes
    - Martwa natura z ananasem,

Nr katalogowy: 30

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
KRÓL DAWID

olej, płyta / 49 x 39,5 cm
sygn. l.d.: Menkes

Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 236 EUR
9 832 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
9 412 - 11 765 EUR
11 236 - 14 045 USD

40 000 zł
9 412 EUR
11 236 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.