86. Stanisław Fijałkowski - ZUPEŁNIE NOWA AUTOSTRADA X, 14/2008

    - PŁYWACZKA, 1968

    Andrzej Dłużniewski
    - Z CYKLU- CZTERY ŻYWIOŁY, 1986

Warszawa, Stanisław Fijałkowski, Galeria Opera w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, 17.02.-30.03.2014.
Łódź, Stanisław Fijałkowski, Atlas Sztuki, 12.03-18.04.2010.
Warszawa, Stanisław Fijałkowski. Zupełnie nowa autostrada, Galeria Art NEW Media, 11.10-03.11.2008.

Stanisław Fijałkowski [katalog wystawy], Galeria Opera w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Warszawa, 2014.
Stanisław Fijałkowski, wyd. Atlas Sztuki, Łódź 2010.

Nr katalogowy: 86

Stanisław Fijałkowski (1922)
ZUPEŁNIE NOWA AUTOSTRADA X, 14/2008

akryl, płótno / 100 x 100 cm
sygn. i opisany na blejtramie: S.Fijałkowski Zupełnie nowa autostrada X, 14/2008

Cena wywoławcza:
75 000 zł
17 648 EUR
21 068 USD

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł ●
18 824 - 21 177 EUR
22 472 - 25 281 USD

90 000 zł
21 177 EUR
25 281 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.