91. Siudmak Wojciech - WIECZNA MIŁOŚĆ

    Józef Hałas
    - Z CYKLU DROGA, LATA 90-TE XX W.,

    Tadeusz Kazimierz Sowicki
    - KOLĘDNICY, 1969

Nr katalogowy: 91

Siudmak Wojciech (1942)
WIECZNA MIŁOŚĆ, 2010

brąz pozłacany / 28 x 12 x 14 cm
sygn. na odwrocie: W.SIUDMAK | FO FF O2 / 24, 28 OE 2/24, 28, 2010 ed.: 2/24 odcisk odlewni: Kusicki
2/24

Cena wywoławcza:
16 000 zł
3 765 EUR
4 495 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł ●
4 236 - 4 706 EUR
5 057 - 5 618 USD

25 000 zł
5 883 EUR
7 023 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.