99. Rafał Bujnowski - MONTAŻ OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO
Nr katalogowy: 99
Rafał Bujnowski (1974)
MONTAŻ OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO, 1999
olej, płótno / 28 x 37 cm
sygn. na odwrocie: SOZ-III/856/02,"Bujnowski 99, MONTAŻ OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO"
- Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 706 EUR
5 618 USD
- Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 883 - 7 059 EUR
7 023 - 8 427 USD
25 000 zł
5 883 EUR
7 023 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018
29 maja 2018 r. godz. 19.00
8 - 29 maja, 2018 r.