Jan Rustem - Portret Antoniego Tyzenhauza, ok. 1800
Proweniencja
Warszawa, kolekcja rodziny Czetwertyńskich
Jan Rustem (1762 - 1835)
Portret Antoniego Tyzenhauza, ok. 1800
olej, płótno / 142 x 113 cm