2. Jan Rustem - Portret Antoniego Tyzenhauza, ok. 1800

    Leonard Straszyński
    - Portret młodej rzymianki, 1864,

    Piotr Michałowski
    - Góralik, po 1835,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja rodziny Czetwertyńskich

Nr katalogowy: 2

Jan Rustem
Portret Antoniego Tyzenhauza, ok. 1800

olej, płótno / 142 x 113 cm

Estymacja:
60 000 - 100 000 zł
14 019 - 23 365 EUR
15 707 - 26 179 USD