Jan Rustem - Portret Antoniego Tyzenhauza, ok. 1800

Proweniencja

Warszawa, kolekcja rodziny Czetwertyńskich

Jan Rustem
Portret Antoniego Tyzenhauza, ok. 1800

olej, płótno / 142 x 113 cm