17. Antoni Trzeszczkowski - Jan III Sobieski pod Wiedniem, lata 20. XX w.

    Aleksander Augustynowicz
    - Pejzaż zimowy przed kościołem,

    Wojciech Kossak
    - Odwrót spod Moskwy, 1926,

Nr katalogowy: 17

Antoni Trzeszczkowski (1902 - 1977)
Jan III Sobieski pod Wiedniem, lata 20. XX w.

olej, płótno / 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Trzeszczkowski

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł ●
3 264 - 4 196 EUR
3 618 - 4 652 USD