27. Stanisław Ignacy Witkiewicz - Portret kobiety, 1933

    Eliasz Kanarek
    - Dziewczynka z lalką, 1935,

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - Portret kobiety, 1938,

Proweniencja

Nr katalogowy: 27

Stanisław Ignacy Witkiewicz(Witkacy) (1885 - 1939)
Portret kobiety, 1933

pastel, papier / 63 x 49 cm w świetle oprawy
sygn. l.d.: Witkacy 1933 XI NP NΠ, p.d.: (T.B.)

Estymacja:
120 000 - 150 000 zł
27 973 - 34 966 EUR
31 008 - 38 760 USD