48. Aleksander Kobzdej - Der Stund, 1966

    Tadeusz Kantor
    - Mlle Maria- Theresa, 1965,

    Jonasz Stern
    - Kompozycja, lata 70. XX w.,

Proweniencja

Nr katalogowy: 48

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Der Stund, 1966

technika mieszana, płótno / 65,5 x 44,5 cm
sygn. p.d.: Kobzdej, opisany na odwrocie: Aleksander Kobzdej 1966 Der Stund 65 x 44

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 828 - 8 159 EUR
6 460 - 9 044 USD