91. Władysław Jackiewicz - Obraz V/99, 1999

    Wilhelm Sasnal
    - Bez tytułu (District), 2000-2003,

    Igor Mitoraj
    - Perseusz, 1988,

Władysława Jackiewicz, Nagroda im. Kazimierza Ostrowskiego 2007 za 2006 rok, Gdańsk, s. 37.
Władysław Jackiewicz. Malarstwo, wyd. Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot, s. 32.

Nr katalogowy: 91

Władysław Jackiewicz (1924)
Obraz V/99, 1999

olej, płótno / 150 x 120 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz, sygn. na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ V/99 150 X 120

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 497 - 4 196 EUR
3 876 - 4 652 USD