7. Lucjan Mianowski - Przed lustrem A, 1977
Proweniencja
Ze spuścizny rodziny artysty
Nr katalogowy: 7
Lucjan Mianowski (1933 - 2009)
Przed lustrem A, 1977
litografia barwna, papier / 77 x 57 cm
sygn. ołówkiem p.d.: Lucjan Mianowski 79 l.d.: Epe. d'a "Przed lustrem" A.
- Cena wywoławcza:
1 000 zł
234 EUR
260 USD
Małe formy - Aukcja Online
Początek: 4 grudnia godz. 11.00
Koniec: 12 grudnia godz. 12.00