11. Richard Anuszkiewicz - Żółty odwrócony, 1970

    Victor Vasarely
    - Kompozycja geometryczna, lata 70/80 XX w.,

    Maciej Szańkowski
    - Kompozycja geometryczna, 1994,

Nr katalogowy: 11

Richard Anuszkiewicz (1930)
Żółty odwrócony, 1970

litografia barwna, papier / 28 x 42,5 cm
sygn. p.d.: ANUSZKIEWICZ 1970

Cena wywoławcza:
500 zł
117 EUR
130 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 4 grudnia godz. 11.00
Koniec: 12 grudnia godz. 12.00